Archívum, anyagok munkánkról

Bérczes Nóra és férje, Hille Horemant a karanténidőszak elejétől "dömping ételfőzőkét" több hónapon át rendkívüli segítséget nyújtottak Egyesületünknek is, más civil szervezetek mellett. Naponta több száz rászoruló, nélkülöző ember és család számára főztek ebédet, vacsorát. Egyesületünkkel kapcsolatban álló, munkásszállón és pilisi mélyszegénységben és szegregátumokban élő egyének és családok étkezését biztosították hónapokon keresztül fáradhatatlan munkájukkal. "Dömping ételfőző"munkájukról, segítségéről, motivációjáról más "civil hősök" mellett az alábbi videóban hallhatsz:

2017-es "Szegénység Elleni Küzdelem világnapja alkalmából megrendezett "Zsíroskenyér Parti" rendezvényükről az Erzsébetváros Újságban megjelent cíkk az alábbiakban olvasható:

Sajtóközlemény a Kiút Egyesület XXIV. Habilitáló-Szocializáló Táboráról (2018.augusztus)

Munkatársaink szakdolgozatai:

Kölesné Bukovics Zsuzsanna: "Hajléktalan emberek foglalkoztatásának lehetőségei" az esélyegyenlőség tükrében (Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar, Szociális Munka Szociális Gazdaság Mesterszak, 2014.)

Laukó Orsolya: A társadalmi kirekesztés-kirekesztődés egy többszörösen hátrányos helyzetű csoport esetében (Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar, Általános szociális munka szak BA, 2011)

Sajtóanyag a Kiút Egyesület "Útravaló az újrakezdéshez" programjáról (2014. július Magyar Hírlap, Szerző: G. Juhász Judit)

© 2020 Kiút Szociális és Mentálhigiénés Egyesület | Minden jog fenntartva.                           
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen!